Publiczne Przedszkole w Niedomicach

Pożegnanie przedszkola przez dzieci 6- letnie

Utworzono dnia 17.11.2023
20 czerwca 2023 odbyła się uroczystość zakończenia przedszkola. Tego dnia dzieci 6-letnie z grupy IV oraz dzieci z grupy integracyjnej żegnały swoje przedszkole, nauczycieli, personel przedszkola oraz młodszych kolegów. Prezentowane przez starszaki wiersze J. Brzechwy i J. Tuwima pouczały i przedstawiały piękno otaczającego świata.
Po zatańczeniu poloneza przyszedł czas na podziękowania dla dzieci za lata wspólnej nauki i zabawy oraz rodziców, którzy byli zaangażowani w działania przedszkola. Dzieci dziękowały swoim paniom oraz wszystkim pracownikom przedszkola za opiekę, dobre serce, troskę oraz przekazaną wiedzę. Rodzice również złożyli piękne podziękowania Pani Dyrektor, nauczycielom oraz pracownikom przedszkola za opiekę nad ich pociechami.
Kolejni absolwenci opuszczają mury przedszkola, by po wakacjach rozpocząć naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń oraz bezpiecznych i radosnych wakacji.
Kochane nasze " Niebieskie Motyle" - fruńcie dalej po swoje marzenia, realizujcie swoje pasje, bądźcie zawsze uśmiechnięci.
Pamiętajcie o nas, o swoim przedszkolu!

Fotorelacja na fb przedszkola: https://www.facebook.com/PrzedszkoleNiedomice/?locale=pl_PL